Menu

Stoolek

DESIGN


Stoolek – první prototypy vznikají v roce 2013 a jsou nevšedním designovým doplňkem jak ve dne, tak v noci, dělají radost naší rodině a přátelům. Ohromují svojí nápaditostí, provedením a originalitou i mnoho odborníků v oboru.

V roce 2019 vzniká první série produktového designu označovaná jako “stoolky”, pracuje se na geometrickém a funkčním propojení jednoho kusu dřeva společně s řezbářem MgA. Jiřím Němcem. Necháváme vyniknout všechny jeho zdánlivé nedokonalosti, ctíme přirozené jevy dřeva. Právě přirozený vzhled dřeva a světla je to, co naše výrobky děla zcela originální.

– Design Jiří Jaroš –

MATERIÁL


K výrobě „stoolků“ využíváme výhradně odpadový materiál s „vadami “ tvořený z masivu, výhradně tvrdého dřeva. Suky nebo dřeňové paprsky a barevné odlišnosti dokládají přírodní původ materiálu, jsou součástí stromového charakteru, vyplněny vysoce kvalitní pryskyřicí, doplněnou LED technologií k dosažení moderního designu. Garantujeme Vám trvalý, pevný a odolný kus exkluzivního nábytku.

DETAILY


Kvalita tvořena detaily. Jedinečný přírodní charakter, každý ojedinělý detail, suk, prasklina, dřeňové paprsky patřící k přirozeným růstovým vlastnostem, technologickým postupem ruční výroby a kombinací LED technologie vytváří dokonalý celek pro konečný produkt, splňující vysoké požadavky náročných zákazníků.

Detailem k praktičnosti. Broušený povrch, zvýrazněné přírodní vady transparentním tmelem tvoří jednoduše udržovatelný povrch, při zachování unikátního designu.

Detail rohu

Stolek Speciál

Zadní strana

Příklad patiny na zakázku

Kartáčovaný dub

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ


Spojení designu a funkčnosti. Stoolek není obyčejným stůlkem, díky neviditelné bezdrátové nabíječce umožní snadnější každodenní nabíjení mobilního telefonu a dalších zařízení s kompatibilní technologií, při absenci kabelů a nabíjecích podložek.

Doporučujeme pro noční stolek nebo do obývacího pokoje. Bezdrátová nabíječka je na přání za příplatek.

OVLÁDÁNÍ PŘES MOBIL


Z pohodlí vašeho oblíbeného křesla můžete tento elegantní stůl zapnout a vypnout, snížovat a zvyšovat intenzitu světla, jednoduše měnit barvu osvětlení. Vše s jedním prstem na obrazovce smartphonu do vzdálenosti 15 m. Jednotlivé stoolky můžete sériově spojit přes aplikaci do jedné skupiny, ve které ovládáte veškeré funkce v jednom okamžiku. Dlouhá životnost a energetická úspora díky nejnovější LED technologii.

JEDNODUCHÁ VÝMĚNA


Součástí dodávky je LED žárovka. Výměna žárovky po její životnosti je velmi jednoduchá. Vyšroubujte čtyři šroubky, otevřete hliníkový poklop a vyměňte žárovku. Pokud požadujete jiný druh žárovky (WiFi), musí obsahovat vlastní chlazení. Stejný postup platí pro výměnu elektrického kabelu (různé barvy, délka).

ŠETRNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ


Pro výrobu používáme (odpadní dřevo), které je je masivní, krásné a unikátní, z ověřených místních zdrojů lesů v České republice. Při výrobě našeho produktu „stoolek“ nejsou káceny, ani jiným způsobem poškozeny „živé stromy“, to ve svém důsledku pomáhá chránit naše přírodní zdroje, redukovat nadměrné kácení, spotřebu a podporovat udržitelnost.

Vysoký podíl ruční výroby „stoolku“ ukazuje poctivou kvalitní ruční práci se dřevem v každém směru. Zkušenosti z prvního vyrobeného „stoolku“ před 7 lety svědčí o dlouhotrvajícím, kvalitním produktu, který Vám bude po mnoho let sloužit.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


MATERIÁLY

Masivní tvrdé dřevo z jednoho kusu, materiál – dub nebo na speciální přání jasan, habr, jilm, ořech, javor

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

K dodání ve více variantách povrchové úpravy, typu dřeva a velikosti. Doporučujeme kartáčovaný povrch ošetřený olejem a voskem.

PŘEDNOSTI

  • LED osvětlení– bezdrátové ovlávání „zapnuto/vypnuto“, volba jasu a barvy pomocí „chytrého telefonu“

LED Zdroj– 5W, Bluetooth verze – 4,0, dosah: 15 m, LED Barva: RGB a bílá

  • Neviditelná bezdrátová nabíječka– „na vyžádání“

ROZMĚRY & CENY

Pravidelný rozměr

XL – rozměry cca. 400 x 350 mm, výška od 550 do 600 mm – 31 800 Kč

L – rozměry cca. 300 x 300 mm, výška od 450 do 520 mm – 25 300 Kč

M – rozměry cca. 250 x 280mm, výška od 400 do 450 mm – 20 100 Kč

S – rozměry cca. 200 x 250 mm, výška od 300 do 350 mm – 13 600 Kč

Nepravidelný rozměr

Speciál – nepravidelný, unikátní tvar– „stoolek skladem“

DOBA DODÁNÍ

8 – 12 týdnů. České i mezinárodní doručení.

DODATEČNÉ INFORMACE

Rádi Vám nabídneme individuální úpravu. Pro další informace nás kontaktujte.

Kontaktujte nas 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

English